خرید DVD آموزشی

آموزش تعمیر برد پکیج و سایر لوازم خانگی

آموزش تعمیر برد پکیج

آموزش تعمیر برد پکیج

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از بردهای الکترونیکی در لوازم متعدد با کاربری های مختلف که همچنین لوازم خانگی نیز از این قائده مستثنی نیستند و افزایش بی رویه قیمت این لوازم باعث شده تا نیاز به تعمیرات آنها نیز بیشتر از قبل بشه و چون قطعه ی برد الکترونیکی جز قطعات اصلی لوازم خانگی میباشند و اغلب قیمت بالایی هم دارند تعمیر اونها به صرفه تر از خرید برد الکترونیکی جدید میباشند و تعمیرکاران برای کسب حاشیه سود بیشتر و همچنین مشتریان نیز برای صرفه جویی در هزینه های خود بیشتر تصمیم به تعمیر برد پکیج و سایر لوازم خانگی میگیرند تا اینکه این قطعات رو بخوان تعویض کنند از این رو بطور کلی بازار رشته های مربوط تعمیرات بردهای الکترونیکی بسیار رونق گرفته و اگر شماهم به دنبال یک شغل فنی با بازار کار گسترده و پر رونق هستید پیشنهاد میکنم دوره آموزش تعمیر برد پکیج رو ببینید و در این زمینه وارد بازار کار شوید ، این شغل میتونه براتون بعنوان شغل دوم یا حتی شغل اصلیتون بسیار مناسب و راضی کننده باشه ، ولی برای انجام این کار شما باید در ابتدا دانش کافی از نحوه عملکرد بردهای الکترونیکی ، بلوک بندی بردهای پکیج و سایر لوازم خانگی و مهندسی معکوس روی بردهای الکترونیکی داشته باشید که همگی در دوره آموزش تعمیر برد پکیج گفته شده به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم در بخش های زیر دانش کافی رو بدست بیارید :

1. الکترونیک مقدماتی

در ابتدا باید اطلاعات کافی درمورد عملکرد برق و پارامترهای متعدد اون داشته باشید
آموزش تعمیر برد پکیج

2. آشنایی با قطعات الکترونیکی

قدم بعدی آشنایی با قطعات و اصطلاحات الکترونیکی و روش تست آنهاست
آموزش تعمیر برد پکیج

3.مهندسی معکوس و بلوک شناسی

این قسمت مهمترین بخش یادگیری هست که باید یاد بگیرید از کجای برد وارد بشید و تعمیرات رو از کجا شروع کنید !
آموزش تعمیر برد پکیج

4. تهیه قطعات ، ابزار ، بازاریابی و شروع کار

در قدم نهایی باید قطعات و ابزار کار رو تهیه کنید و با روش های بازاریابی جذب مشتری کنید و کارتون رو شروع کنید
آموزش تعمیر برد پکیج
آموزش تعمیر برد لوازم خانگی

هزینه دوره ها ( فقط در تهران )

دوره حضوری مقدماتی : 990 هزارتومان ( 6 جلسه )

دوره حضوری پیشرفته : 1/790/000 هزارتومان ( 6 جلسه )

آموزش تعمیر برد پکیج

پشتیبانی واقعی

میتوانید از طریق واتس آپ سوالاتتون رو بپرسید تا مدرس دوره به شما پاسخ دهد. ( مدت زمان پشتیبانی 3 ماه میباشد )
آموزش تعمیر برد پکیج

مدرک معتبر

اگر تمایل داشته باشید با پرداخت هزینه اضافی بعد از اتمام جلسات به شما مدرک تعمیرات برد qal انگلستان با کد پیگیری و اعتبار بین المللی اعطا میشود

آموزش تعمیر برد پکیج

20 ساعت آموزش مفید

بیش از 20 ساعت آموزش کاربردی در زمینه‌ تعمیرات بردهای الکترونیکی پکیج های شوفاژ گازی

داستان دوره آموزش تعمیر برد پکیج

وقتی سال 1393 شروع به کسب درآمد از راه تعمیرات دستگاه پکیج کردم ، سوالات زیادی در ذهن داشتم و پاسخ روشنی برای این سوالات وجود نداشت. از سال 1394 کسب‌و‌کارم را با رعایت اصول صحیح تبلیغات و بازاریابی راه‌اندازی کردم. حالا پس از 7 سال تست و آزمون و 6 سال تعمیرات پکیج و 3 سال تعمیرات بردهای الکترونیکی این دستگاه ، پاسخ تمام سوالاتی که شما دارید را در یک دوره آموزش تعمیر برد پکیج در اختیارتان قرار میدهم.
نیما ارجمندفرد - موسس آکادمی فنی نیما ارجمندفرد و مدرس دوره آموزش تعمیر برد پکیج
در این دوره نیما ارجمندفرد بنیانگذار وب‌سایت نیما ارجمندفرد، تجربه 7 ساله خود از عیبیابی و تعمیرات بردهای الکترونیکی پکیج را با شما در میان خواهد گذاشت.

هزینه دوره ها ( فقط در تهران )

دوره حضوری مقدماتی : 990 هزارتومان ( 6 جلسه )

دوره حضوری پیشرفته : 1/790/000 هزارتومان ( 6 جلسه )

در رابطه با شرکت در دوره آموزش تعمیر برد پکیج سوالی دارید؟ ما آماده پاسخگویی به سوالات شماییم. در واتس آپ به شماره 09120340881 پیام بدید و سوالتون رو بپرسید

یادگیری حضوری

شما با ثبت نام در دوره آموزش تعمیر برد پکیج بصورت کاملا حضوری سرکلاسها حاظر میشوید و قطعات و بردهای الکترونیکی رو لمس و عیب یابی میکنید و کاملا از نزدیک با برد و قطعات آن آشنا شده و آموزش میبینید .
آموزش تعمیر برد پکیج
آموزش تعمیر برد پکیج

بیش از 20 ساعت آموزش کاربردی

می‌توان گفت دوره آموزش تعمیر برد پکیج ، در حال حاضر یکی از کامل‌ترین دوره‌ های حضوری آموزشی موجود در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی پکیج است. بیش از 20 ساعت آموزش عملی درباره تعمیرات تخصصی برد پکیج و روش عیبیابی بردهای الکترونیکی .

تبدیل به یک تعمیرکار برد متخصص شوید

با ثبت‌نام در دوره تعمیر برد پکیج میتوانید بصورت پله پله در کلاس آموزش ببینید و یک کسب و کار عالی راه اندازی کنید.

هزینه دوره ها ( فقط در تهران )

دوره حضوری مقدماتی : 990 هزارتومان ( 6 جلسه )

دوره حضوری پیشرفته : 1/790/000 هزارتومان ( 6 جلسه )

سوالات متداول

دوره‌های آموزشی زیادی با موضوع تعمیر بردهای الکترونیکی برگذار و به فروش می‌رسند. مشکل اصلی اکثر این دوره‌ها نپرداختن به اصول اصلی و ترفندهای تعمیر برد پکیج ها است. در دوره آموزش تعمیر برد پکیج ، از مقدمه و پارامترهای الکترونیک تا عیبیابی و تعمیرات بردهای الکترونیکی پکیج ها و در نهایت روشهای بازاریابی و جذب مشتری را کامل یاد می‌گیرید. پس نیازی ندارید که دوره های زیادی رو امتحان کنید و در چندین دوره شرکت کنید.

این دوره به دو قسمت مقدماتی و پیشرفته در آمده تا اگر دوستان مباحث موجود در سرفصلهای مقدماتی رو میدونند دیگر نیازی به پرداخت هزینه دوره بصورت کامل نداشته باشند و مستقیم در دوره تعمیرات برد پکیج تخصصی شرکت کنند ، و به این ترتیب تمام بخش های دوره بصورت مقدماتی تا پیشرفته موجود میباشند و میتوانید در هرکدام یا در هردو شرکت کنید.

دوره آموزش تعمیر برد پکیج فعلا بصورت حضوری برگزار میشود اما قصد تولید دوره بصورت غیرحضوری را داریم ولی فعلا بصورت کاملا حضوری بوده و مکان برگذاری دوره در تهران اطراف میدان انقلاب خواهد بود.

پشتیبانی دوره بصورت سه ماهه بوده و به مدت سه ماه میتوانید از پشتیبانی فنی دوره استفاده کنید، لازم به ذکر هست برای استفاده از پشتیبانی فنی باید شبیه ساز برد مورد پشتیبانی رو آماده کرده باشید تا اگر از شما سوالی پرسیده شد درمورد ترتیب عملکرد دستگاه برد پکیج ، قادر به پاسخگویی باشید.

هزینه‌ای که بابت ثبت‌نام در این دوره پرداخت می‌کنید با تعمیر ده تا برد به مبلغ دویست و هشتادهزارتومان به جیب شما باز میگردد اما قطعا دانش و تجربه که بعد از شرکت در دوره بدست خواهید آورد چندین برابر هزینه پرداختی ارزش خواهد داشت ، لذا اینکه شما قیمت این دوره آموزشی رو با دوره های دیگر مقایسه کنید و توی یکی از دوره های حضوری با همین موضوع شرکت کنید تا متوجه کیفیت سطح آموزشها بشوید.

این دوره آموزشی با عنوان آموزش تعمیر برد پکیج ارائه میشه به دلیل اینکه من به عملکرد و ساختمان کاری دستگاه پکیج بیشتر از سایر دستگاه ها مسلط هستم و تعمیرات بردهای الکترونیکی در صورتی با موفقیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود که شما بدونید دقیقا دستگاه ها چطور کار میکنند و عملکرد اونهارو دقیقا بدونید و من بشخصه تعمیرات بردهای لوازم خانگی آشپزخانه مثل ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی و… را انجام نمیدهم و بیشتر بردهای الکترونیکی دستگاه های تهویه مطبوع خانگی مثل برد دستگاه های پکیج دیواری و برد الکترونیکی کولرهای اسپیلت رو تعمیر میکنم ، اما لازمه بگم شما زمانی که در دوره آموزشی ، الکترونیک پایه و مهندسی معکوس روی بردهای الکترونیکی  رو یاد بگیرید بعدها با یادگیری ساختمان کاری هرنوع دستگاهی مثل ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، کیس کامپیوتر ، مایکروفر و سایر دستگاه هایی که دارای برد الکترونیکی هستند به راحتی میتوانید با مواردی که در کلاس گفته میشود برد آنهارا نیز تعمیر کنید ، ما روش عیب یابی اصولی رو به شما آموزش خواهیم داد.

دوستان عزیزم دوره بصورت کاملا عملی و کارگاهی برگزار خواهد شد و شما موظف هستید تا تمام نکات رو یادداشت کنید و جزوه یا کتاب شما همان چیزی هست که یادداشت برداری شده است ، و در تمام طول دوره هیچ فایل و کتابی به شما داده نخواهد شد ، مگر در دوره های بعدی کتاب الکترونیکی بنویسم که اون کتاب هم در اختیار عموم قرار داده خواهد شد.

در مورد این سوال باید عرض کنم به دلیل اینکه اینکار صددرصد باعث میشه تا سایر همکاران از بنده بخاطر گفتن روش رفع ارورهای دستگاه ها شکایت کنند نه تنها بنده بلکه هیچ مدرسی حاظر به گفتن این موارد نیست ، البته در آخر دوره برخی عیب ها همراه با روش رفعشون بصورت کلی توضیح داده خواهد شد تا شما سرنخی داشته باشید برای ادامه مسیر و اگر تعمیرات بردهای الکترونیکی رو ادامه دهید با کسب تجربه بیشتر خودتان روش رفع عیوب و ارورهای زیادی رو متوجه خواهید شد و با آموزش ماهیگیری به شما باعث میشود تا اگر بعدها اروری رخ داد که من نگفته ام شما بتوانید مشکل مربوطه رو رفع نمایید.

کلاسها حداکثر پنج نفره میباشند

خیر چنین چیزی ممکن نیست و اگر بخوام چنین کاری رو اجرا کنم باید چندده نفر رو دور خودم جمع کنم و این از سرعت کار و تمرکزم کم میکند و عملا غیرممکن هست.

برای تکنسینهای الکترونیکی که میخواهند برد پکیج هارا هم تعمیر کنند.

علاقه مندان به حوزه الکترونیک و تعمیرات برد های الکترونیکی پکیج .

افرادی که برای آموزش دیدن نیاز به یک جای مطمئن دارند.

تعمیرکارانی که میخواهند بدون پرداخت هزینه های بالا به تعمیرکاران برد ، خودشان برد دستگاه هارا تعمیر کنند.

 

 

سرفصلهای این دوره در پایین تمام چیزی هستند که در کلاس توضیح داده خواهد شد ، و دوره آموزش تعمیر برد پکیج انقدری کامل هست که اگر شما خودتان بخواهید بتوانید در این حرفه راه بیفتید چه بسا که ما برای کمک بیشتر به شما پشتیبانی شش ماهه نیز برای شما عزیزان تدارک دیده ایم ، اما در خصوص برندها باید عرض کنم که شما در هیچ دوره آموزشی چه حضوری و چه غیرحضوری نمیبینید که مدرس تمام برندهارو آموزش دهد چه بسا اینکه فقط یک یا دو برند متداول رو بازگو میکند و سایر برندهارو باید توی کار ببینید و با کسب تجربه کم کم راه بیفتید.

هزینه دوره ها ( فقط در تهران )

دوره حضوری مقدماتی : 990 هزارتومان ( 6 جلسه )

دوره حضوری پیشرفته : 1/790/000 هزارتومان ( 6 جلسه )

در رابطه با شرکت در دوره آموزش تعمیر برد پکیج سوالی دارید؟ ما آماده پاسخگویی به سوالات شماییم. در واتس آپ به شماره 09120340881 پیام بدید و سوالتون رو بپرسید

مدرس دوره

آموزش تعمیر برد پکیج

نیما ارجمندفرد

مدیر و موسس وبسایت آکادمی نیما ارجمندفرد

مدرس و تعمیرکار دستگاه های پکیج و بردهای الکترونیکی

دارای گواهینامه بین المللی تعمیرات بردهای الکترونیکی از qalcert انگلیس

فارق التحصیل رشته تاسیسات حرارت و برودت از هرستان نمونه دولتی امام صادق (ع)

مهارت هایی که می آموزید

آموزش تعمیر برد پکیج

تعاریف پایه الکترونیک (مقدماتی)

ابتدا باید بدانید که جریان برق چطور کار میکند و روابط بین اصطلاحات را با یکدیگر یاد بگیرید.

آموزش تعمیر برد پکیج

معرفی کامل قطعات الکترونیکی (مقدماتی)

در این قسمت یاد میگیرید که قطعات الکترونیکی رو بشناسید ، کاراییشون رو بدونید و با تست آنها آشنا شوید.

آموزش تعمیر برد پکیج

آشنایی با اصطلاحات الکترونیکی (مقدماتی)

با شناختن اصطلاحات الکترونیکی روی بردهای الکترونیکی خیلی راحتتر قطعات را میشناسید و ساده تر برد را رفع عیب میکنید.

آموزش تعمیر برد پکیج

آشنایی کامل با انواع منابع تغذیه (مقدماتی و پیشرفته)

بیشتر خرابی های بردهای الکترونیکی از قسمت تغذیه اونها ناشی میشه و اگر شما بخش تغذیه را به خوبی درک کنید قادر هستید هشتاددرصد برهای الکترونیکی را تعمیر کنید.

آموزش تعمیر برد پکیج

آموزش کار با مولتی متر (مقدماتی)

برای اینکه بتونید قطعات رو تست کنید نیاز دارید که بتونید با مولتی متر کار کنید ، بنابراین در این بخش از دوره آموزش تعمیر برد پکیج کار با مولتی متر به طور کامل آموزش داده خواهد شد.

آموزش تعمیر برد پکیج

اموزش مهندسی معکوس الکترونیک (پیشرفته)

شما با یادگیری مهندسی معکوس روی بردهای الکترونیکی میتوانید هر نوع برد الکترونیکی رو درصورتی که مکانیک دستگاه فوق رو بدونید تعمیر کنید.

آموزش تعمیر برد پکیج

عملکرد دستگاه پکیج و بلوک شناسی بردهای الکترونیکی (پیشرفته)

همینطور که تا الان بارها توضیح دادم شما برای تعمیر برد الکترونیکی هر دستگاهی نیاز دارید تا عملکرد مکانیکی اون دستگاه رو کامل بدونید ، بنابراین در این قسمت کامل با عملکرد دستگاه های پکیج شوفاژدیواری آشنا خواهید شد و بلوک بندی های مختلف روی بردهای این دستگاه هارو یاد خواهید گرفت.

آموزش تعمیر برد پکیج

معرفی ابزارآلات مورد نیاز آماده و دستساز (پیشرفته)

در این قسمت با ابزارآلات کامل برای تعمیرات برد های الکترونیکی آشنا شده و میتوانید برخی از ابزارآلات مهم رو حتی بسازید و بعد از کسب درآمد از تعمیرات بردها ابزارآلات بیشتری رو بخرید.

آموزش تعمیر برد پکیج

توضیح قطعات پرمصرف و لحیم کاری صحیح (پیشرفته)

در این بخش از دوره آموزش تعمیر برد پکیج با دپویی از قطعات پرمصرف روی بردهای الکترونیکی پکیج های دیواری آشنا خواهید شد و لحیم کاری اصولی را آموزش خواهید دید.

آموزش تعمیر برد پکیج

معرفی برخی عیوب و روش رفع آنها و بعضی فروشگاه های قابل اعتماد برای خرید قطعات الکترونیکی (پیشرفته)

در این بخش از دوره آموزش تعمیر برد پکیج با دپویی از قطعات پرمصرف روی بردهای الکترونیکی پکیج های دیواری آشنا خواهید شد و لحیم کاری اصولی را آموزش خواهید دید.

آموزش تعمیر برد پکیج

روشهای بازاریابی و جذب مشتریان (پیشرفته)

بعد از اینکه تمام موارد رو آموزش دیدید حالا زمان آن رسیده که از تخصصتان بهره برداری کنید و بردهای الکترونیکی پکیج های شوفاژ دیواری رو برای تعمیر دریافت کنید من در این بخش از آموزش تعمیر برد پکیج بعنوان هدیه به شما برخی از روشهایی که خودم امتحانشون کردم و جواب گرفتم رو آموزش خواهم داد.

اگر برای شرکت در دوره آموزش تعمیر برد پکیج مصمم هستید فرم پایین رو پر کنید تا تاریخ و روز ثبت نام رو یا از طریق تماس تلفنی و یا از طریق پیامک به شما اعلام کنیم و اگر هم در رابطه با شرکت در دوره آموزش تعمیر برد پکیج سوالی دارید؟ ما آماده پاسخگویی به سوالات شماییم. در واتس آپ به شماره 09120340881 پیام بدید و سوالتون رو بپرسید.

هزینه دوره ها ( فقط در تهران )

دوره حضوری مقدماتی : 990 هزارتومان ( 6 جلسه )

دوره حضوری پیشرفته : 1/790/000 هزارتومان ( 6 جلسه )

اخطار

پر کردن فرم ثبت نام به منزله قبولی تمام شرایط گفته شده در بالا از جمله هزینه ثبت نام میباشد پس با دقت همه چیز رو مطالعه بفرمایید ، سپس فرم رو پر کنید

فرم ثبت نام قطعی

( دوره آموزشی فوق تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد )

تعمیرات فوق تخصصی انواع برد پکیج و کولرگازی ( تماس بگیرید )